JA University - шаблон joomla Продвижение

Фотокурси LUFA

Набір на фотокурси репортажної фотографії у Львові

 Детальніше...

14.01.2020
Агентство LUFA оголошує набір на фотокурси репортажної зйомки у Львові

Курси стартують у середині лютого 2020. Тривалість занять 2,5 місяці, лекції двічі на тиждень, заняття веде фотокореспондент LUFA Віталій Грабар. Навчання включає за бажанням курсанта коротку практику в ЗМІ.

Фотокурси репортажної фотографії у Львові

 Детальніше...

10.02.2019 – UPD: Набір 2019 року завершено.
Агентство LUFA оголошує набір на фотокурси репортажної зйомки у Львові

Курси стартують у березні 2019. Тривалість занять 3 місяці, лекції двічі на тиждень, заняття веде фотокореспондент LUFA Віталій Грабар. Навчання включає за бажанням курсанта коротку практику в ЗМІ.

Відкрите заняття фотокурсів і тест фототехніки Nikon

Детальніше...

У четвер 7 травня 2015 відбулось відкрите заняття фотокурсів агентства LUFA і колег з українського представництва Nikon Professional Services яке було цікавим і для професіоналів, і для початківців.

Тим, хто цікавиться фотокурсами у Львові ми запропонували коротку ознайомчу лекцію про фоторепортаж як розділ фотографії, про те чим займається фотоагентство LUFA і що ми вивчаємо на наших заняттях.

У другій частині заняття відбувся тест техніки Nikon. Про апаратуру розповіли колеги з представництва Nikon в Україні, в слухачів була можливість протестувати камери D5300, D810, D4s, Df та об'єктиви – топ-версії і бюджетні, отримати інформацію про обладнання і послуги Nikon Professional Services «з перших рук».

 

Детальніше...  Детальніше...  Детальніше...

Викладач курсів Віталій Грабар отримав нагороду у фотоконкурсі

Детальніше...  У грудні 2014 року були підбиті підсумки фотоконкурсу «Національна фотопремія «Україна в об’єктиві». Журі відзначило знімок Віталія Грабара «Повернення з АТО».

Результати конкурсу World Press Photo

Детальніше... Оприлюднено результати щорічного конкурсу World Press Photo